خیلی اتفاقی تو یکی از خبرها دیدم که متهمان بالا کشیدن ملیاردها یورو تو سال ۹۱ رو تازه امسال (که البته امسالم تو ایران اخر ساله و این دادگاهو گذاشتن تو حال و هوای عید دمشون گرم) دارن محاکمه میکنن. پولی که بالا کشیده شده به اندازه خرید ۳ تا پالایشگاهه. ۹ ملیارد یورو! شاید حدود دو ملیون تومن با توجه به قیمت فعلی یورو برای هر هر ایرانی اگه جمعیت ۸۰ ملیون نفره درست باشه!  اینا این پولو به بهانه ی خرید اون محصولاتی که تحریم بوده از کشور خارج میکردن بعدن مستقیم میریختن به حساب خودشون.  من از امار این حروم خورهای مثلا ایرانی تو  کشورهای اروپایی خبر ندارم و مطمنم که تعدادشون خیلی خیلی بیشتر از اینهاییه که الان امریکا هستن. حتی از امار اونایی که امریکا هستن هم خبر ندارم اما تو همین نیویورک یک جمعیت زیادی از این اقازاده ها زندگی میکنن که اگه تو هرجمع ایرانی بری حداقل ۳-۴ تاشونو میبینی و منی که تو هیچ جمع ایرانی نرفتم و خوشمم نمیاد که برم حداقل ۵-۶ تاشونو دیدم و یکی دوتاشونم با حجاب فوق العاده عجیب و غریب که البته من اولا خوشبینانه به عقایدشون احترام میزاشتم دیدم و بعدتر که نزدیکتر شدیم فهمیدم که از همون دارو دسته ی دولتی هستن که خون ملتو تو شیشه کردن! 

زندگی فول العاده لاکچری تو قلب منهتن با هزینه های سرسام اور و وقتی به ملت همزبون میرسن از قران و خدا و پیغمبر میگن و جلسات تفسیر قران میزارن تو دانشگاه نیویورک! یکیشونو خیلی اتفاقی دیدم که تو یکی از شیرینی فروشی های خیلی خیلی معروف نیویورک که اینجا حتی پولداراشم با حساب کتاب سمتش میرن  از سراشپز معروف رستوران کیک بزرگی رو که با ماکارون تزیین شده بود خریده بود. من البته به روی خودم نیاوردم که دیدمش و رفتم . بعدتر دیدم عکس کیکو تو ایسنتاگرامش گذاشته و با ذوق و شوق نوشته که این کیک به دست یکی از سراشپزهای معروف دنیا درست شده و خیلی خوشحالم که این افتخارو داشتم که برای اقا امام زمان این کیک رو بخرم!!!!!!!!!!!!! نمیدونم تو مغز پوچ اینجور ادمها چی میگذره اصلا مغز دارن یا نه چیزی که میدونم اینه که توجیهی که اینا از کثافط کاریهاشون دارن و به اسم دین و اسلام و حجاب و قران گسترشش میدن تهوع اورترین نوع توجیه هست! 

هیچی دیگه فقط اومدم بگم که  هرچی میکشیم از اعتقادات و خرافه پرستی هامونه و اگر قدرت تفکر داشتیم حال و روزمون این نبود!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمایندگی رادیاتور پانلی در شیراز- فلاح زاده ماي بير قیمت ارز دیجیتال دانلود سريال کرگدن استودیو بازی سازی آپروم پایگاه اخبار فرهنگی ابوالقاسم کریمی بهترین نرم افزار CRM ایران ( مدیریت ارتباط با مشتری ) اجاره انواع ماشین در تهران